Ayça Kırker
Istanbul’da doğdum ve büyüdüm. İşletme okuduktan sonra MBA yaparak doktoraya başladım. Profesyonel iş hayatımda farklı sektörlerde yönetici olarak çalışmanın yanısıra kendi işimi de kurdum. 2015 yılında Aykut ve Esra’nın workshoplarına katılmaya başladım ve bu workshopların yardımıyla kazanmanın her koşulda mümkün olduğunu anladım. Hayatla ilgili algımın bu şekilde değişmesi sayesinde iş hayatımda yönettiğim projelerde 30 milyon USD civarı bir değer yarattım.
 
Bu süreçte ayrıca Aykut ve Esra’nın hocası Amerika’nın ünlü yaşam koçlarından Darel Rutherford ile de tanıştım. 2015 yılında Darel Rutherford’un kişisel gelişim kurslarına katılarak başladığım bu yolculuk, 2017 yılında Darel Rutherford’ un koçlarından biri haline gelmemle  halen devam ediyor. Dünyanın her yerinden katılımcılarla çalışmak benim için muazzam bir deneyim.

Bu yoğun keşif döneminde kişilerin küçük yaşta kendileriyle ilgili aldıkları kararların, tüm hayatlarını farkında olmadan yönettiğini görmek beni çok etkiledi. Bu yüzden kişilerin hikayelerinin yarattığı benlik ve ego durumlarına ışık tutan ve koçluklarımda da bana büyük fayda sağlayan Transaksiyonel Analiz (TA) üzerine doktorama devam etmekteyim.
 
Ben koçluğu, bilmediğiniz karanlık bir yolda giderken yürüdüğünüz yolun nasıl bir yol olduğunu anlamanız ve gideceğiniz yola karar vermeniz için önünüzü aydınlatıp, görüş mesafesinizi arttıran bir fener olarak düşünüyorum. Tüm bu öğrendiklerim ve deneyimlediklerimle bende sizlere yürüdüğünüz yolda ışık olmak için sabırsızlanıyorum.

Koçluk ve kişisel gelişim ile ilgili aldığım eğitimler:
 
Ayratown 1400 saatlik Yaşam Koçluğu Sertifika Eğitimi
Darel Rutherford- Personel Development Course(2015-2017)
Darel Rutherford-Being Coach
62 saatlik Aimco Koçluk Eğitimi
144 saatlik PCC Sertifika Eğitimi
Silva Metodu- 12 saatlik Silva Yaşam Sistemi Eğitimi
Silva Metodu- 12 saatlik Silva Sezgi Sistemi Eğitimi