1982 yılında dünyaya gözünü açmış, sınırsızlığını deneyimlemeye gelmiş, hem ruhunu, hem egosunu çoooook seven biriyim.
 
Çok küçük yaşlara dayanan bilinçaltı, insanların davranışları, hissettikleri ile ilgili merakım hayatım boyunca sürdü. Sayısını hatırlamadığım kadar kitap okudum, video izledim bu konularla ilgili. Hayatımda istediklerimi kolayca yaratıyordum, çok güzel ve keyifli bir hayatım vardı. Bununla birlikte, garip bir şekilde (şimdilerde nedenini çok iyi bildiğim) iç sıkıntısı ve ani öfke patlamaları oluyordu. Kendimi hem sınırsız, hem de kapana sıkışmış gibi hissediyordum.
 
Kendimi dahasına açmaya gerçek anlamda niyet koyduğum anda, canım hocalarım Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut “Yaşam Koçluğu Sertifika Programını” açtılar. Bu eğitime katılmak, hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriydi. Kendimi keşfetmek, aldığım kararları bulmak, egomla muhteşem bir ilişki kurmak, duygularımı gerçek anlamda yaşamaya izin vermek, kendimi olduğum gibi sevmek ve kabul etmek, her türlü berekete izin vermek, yaşadığım her anın tadını çıkarmak, bilinçli yaratımı sürekli deneyimlemek paha biçilemez değerler. Bonusu da, dışsal yaratımlar oldu tabi ki. Mekan, zaman, para bereketi ve özgürlüğü kendiliğinden geldi. Hortumun üzerine basmayı kestiğimiz anda su güldür güldür akıyor ve her seferinde bunu deneyimlemek muhteşem bir duygu.
 
Yanındaki kendimi çok sevdiğim, birlikte dahasına açıldığımız, yaşadığımız her anın keyfini çıkardığımız, aynı zamanda 2017 yılı itibariyle iş ortağım olan muhteşem bir adamla birlikteyim. Dolu dolu geçen 12 yılımıza, kendi şirketimizi kurmayı da ekledik. Kurumsal hayatta geçen 12 yıldan sonra, (geçiş döneminde bol bol ego konuşması yapmış olabilirim), kendi işimi yapmak öylesine keyifli ki. Ve saf sevgiyi hissettiğim 9 yaşında bir oğlum var, ben özgürleştikçe onun da özgürleştiğine şahit olduğum.
 
Hayat bir yolculuk ve yolculuğumda kendimi keşfettikçe, dahasına açılmak o kadar kolay olmaya başladı ki, hayatın her gününü tatil tadında yaşamak öyle keyifli ki… ‘Yolculuğunda Kendini Keşfet-Sınırsızlığını Deneyimle’ sloganım haline geldi. Yolcuğunu keyifle yapmak isteyen, kendini keşfetmenin, dahasına açılmanın tadını çıkarmaya istekli kişilerle çalışmak da en büyük keyiflerimden. Sen de hayatını nasıl yarattığını farketmeye, kendine izin vermediğin yerleri keşfetmeye ve değiştirmeye, kendini olduğun gibi kabul etmeye, sınırsızlığını deneyimlemeye hazır ve istekliysen ben yolculuğuna eşlik etmeye hazırım.