Demet Dernek
http://www.demetdernek.com info@demetdernek.com
232 501 26 55- 532 303 35 11

Merhaba,

Yıl 2002 ve ben kişisel gelişim hayatıma ilk adımımı attım. Meditasyon ve enerji çalışmalarıyla başladı yolculuğum yoga ve koçlukla taçlandı. Herhangi bir sağlık sorunum ya da majör bir problemim yoktu. Kendime ve Evrene dair sorularım çoktu!!

Süreç içinde de katıldığım terapiler, kamplar, eğitimler sayesinde anladım ki, bu bir gelişim değil; dönüşerek genişleme yolculuğu. Öfkemi sevgiye, korkumu cesarete, krizleri fırsata dönüştürme hikayesi. Dönüştükçe kendi enerjimi, kabımı genişlettim ve çime çok daha fazla bolluğu, bereketi, sevgiyi, aşkı, parayı, huzuru alıp deneyimlediğimi gördüm.

Yaşam koçluğunu da zihnimin sınırlarını keşfetmek için yararlanabileceğim ve son derece etkili bir teknik olarak tanıdım. Esra ve Aykutla önce kitapları, sonra workshopları ile tanışmak ve son olarak onların yaşam koçluğu eğitiminde sertifikamı almak benim için muhteşem bir yolculuktu. 

Kendi markam olan Happy Days şirketimde yaşam koçluğu ve yoga eğitmenliği yapıyorum. Bireysel seanslar, online workshoplar ve kurumsal eğitimlerle genişlemeye devam ediyorum. Her dokunduğum kalbin de genişleyebildiğini görmek benim işime duyduğum aşkı hep canlı tutuyor. Muhteşem varlıklarız, bizi sınırlayan inançlarımızı bulup keşfettiğimizde yaratıcılığımızı ortaya çıkarıyoruz. 

Seansçılarımdan bazılarının yaratımları ilham olsun sizede: Cerrahlık kariyerini psikiyatri alanına taşıyan, kurumsal hayatını noktalayıp içsel arzusunu takip ederek yoga eğitmenliğini seçen ve aktif olarak yapan, gelirini katlayan, istediği ilişkileri, evini arabasını yaratanlara şahit oldum. Şükürler olsun onların yaratımıyla bende genişlemeye devam ettim.

Ben yapıysam, onlar yaptıysa bu yazıyı okuyan sende yapabilirsin. Bunu yürekten istemen ilk adım. Devamında da içsel olarak çekildiğin bir rehberle çalışabilir ve enerji kabını genişletebilirsin!! Bu rehber ben olursam onur duyarım.

Enerjini genişlet ki Dünya ve Evrende senin aracılığınla genişlesin, genişle ki Evrenin bolluğu bereketi sana akabilsin, genişle ki hayatın muhteşemliğini deneyimle.

Kalbinin izinde, zihninin ışığıyla yürümek, işte benim öğrendiğim yaratma şeklim bu, seanslarımda tam olarak verdiğim şey bu. Bir gün görüşmek üzere, yürekten sevgilerimle… dD.