Evrim Korkmaz
korkmazevrim@hotmail.com
0532 680 7562
Merhabalar,
2009 yılında ‘’Evrenden Torpilim Var’’ kitabı ile birlikte Aykut ve Esra hayatıma girdi. Onların hayatıma girişiyle ise hayatım muhteşem bir alana doğru yol almaya başladı.
 
Önceleri; 30’lu yaşlarımda olmama rağmen hala ailemle psikolojik göbek bağını kesememiş, hayatımın otoritesi olamamış, aylık gelirimi bir türlü artıramamış ve sürekli hastalık yaratıp duran biriydim. Aaaa bi de ilişkiler konusu vardı ki çekilse 3 sezon dizi malzemesi çıkardı bu konudan. Ve tüm bunlar tabiiki onun, bunun, şunun ve hatta koşulların suçuydu…Yani tam bir kurbandım!
 
Hepimiz rengarenk doğarız fakat yıllar içinde karşılaştığımız kişi veya durumlara renklerimizi kaptırırız.
 
Bu dönüşüm süreci içinde; kişilere, durumlara ödünc verdiğim renklerimi gidip tek tek onlardan geri aldım, beni ben yapan renklerimi…Kendimle, içimdeki o küçük kızla tanıştım. Bütün duygularıma izin verdim ve öncelikle ben kendimi olduğum gibi tüm renklerimle kabul ettim. Gücümde durmak, hayatımın otoritesi olmak, istemek ve en önemlisi “istediğine ait olmak” ne demek öğrendim. Hayatımı idare eden, tozlu dosyalar uzmanı “ARŞİVCİ” kimliğimi bir yana bırakıp, geçmiş yerine AN’da yatıya kalmayı öğrendim. Yaratımın ne kadar kolay ve muhteşem bir oyun olduğunu defalarca deneyimledim ve bu deneyim hala büyük bir coşkuyla devam ediyor.
 
Yolculuk bitti mi? Tabiiki hayır. Asıl şimdi başlıyor. Daha önce benim de geçtiğim ve her anından büyük keyif aldığım bu güzel, renkli dönüşüm yolculuğunu birlikte yürümek isterseniz keyifle eşlik ederim.
 
Sevgiler…