Hatice Aydoğdu Özer
1977 yılında 7 çocuklu kalabalık bir ailenin en küçük bireyi olarak dünyaya geldim. Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladıktan sonra, Bilgi Üniversitesinde MBA yaptım. Üniversiteden sonra aile şirketimizde işe başladım. 10 yıl farklı pozisyonlarda görev aldım ve şirketin kurumsallaşması sürecinde aktif rol aldım.  
 
2009 yılı itibariyle başlayan değişim ve kendimi keşif yolculuğu sürecinde aldığım destekle beraber farkındalığım artıp, keyif, mutluluk dolu anlarım çoğaldıkça hayatım da değişmeye başladı. Aynı dönemde Aykut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabı benim için bir dönüm noktası oldu diyebilirim. Bundan sonraki süreçte kendimi kişisel gelişim kitapları ve eğitimlerinin içinde buldum. 

İlk değişimi 2010 yılında grup şirketlerimizden birine genel müdür atanarak yaşadım. Hem kariyer, hem bereket, hem de istediğim iş deneyimi konusunda büyük bir adımdı benim için. Ve aynı yıl eşimle tanıştım. Çok uzun yıllar ilişki deneyimine bile kendimi kapatmışken; tam da hayal ettiğim gibi bir ilişkinin içinde buldum kendimi. 2018 Ocak itibariyle ailemize katılan 2. bebeğimle beraber; daha önceleri hayalini kurduğum vizyon panomu yaşıyorum. Ve tüm bu değişimler tamamen bu yolculuk sırasında kendime müsaade ettiğim noktada ve hayata bakış açımı değiştirdiğimde başladı.
 
2016 yılı itibariyle Esra ve Aykut Oğut’un sertifika programıyla beraber içsel yolculuğum ve değişimim muazzam bir yol aldı. Kendimi dinlemeyi, duymayı ve sevmeyi öğrendim. 
 
Yolculuğumda bana yol arkadaşı olan hocalarım gibi; bende bu yolculuğa benimle gelmek isteyeceklere ışık tutmak; potansiyelini ve içindeki sonsuz gücü birlikte keşfetmek için bu yoldayım.