Merhaba, ben İpek Tiryaki. 15 Nisan 1985’de İstanbul’da doğdum. Üniversite’de film okumak istememe rağmen, bir şekilde ikna edilip işletme bitirdim. Hayatımın büyük bir kısmında bu durumdan dolayı ailemi suçlamıştım şimdi görüyorum ki gücüm yeteri kadar elimde değilmiş, hayatımla ilgili bazı önemli kararları vermelerine izin vermişim.

Farkındalık yolculuğum 2011 yılında Aykut’un muhteşem kitabıyla başladı ve sonrasında hiç bir şey eskisi gibi olmadı.
Bu süreçte kendim için yaptığım en güzel şey, hiç kimseyi dinlemeden 2013 yılında kendi evime çıkmam oldu. Bu hiç kimseyi dinlemeden kısmını çok kolay atlatmadım ama beni Esra’nın tek bir sorusu motive etti. “İpek sen kaç yaşındasın?” Bu kadar, bunu sordu ve cevabına bile ihtiyaç yoktu. Bu soruyu takip eden hafta evi tutmuştuk.  Yavaş yavaş gücümü elime almaya başlamıştım.
 
2014 yılında işle ilgili buhranlar geçirip, hem kendimi, hem başkalarını suçlama yolunda ilerlerken, bu konularla ilgili ilk workshopumu Aykut ve Esra’nın hocası Darel Rutherford’dan aldım. Bu ilk workshop yolculuğunda tek odaklandığım istediğim şeyi vizyonlamaktı.”Hayatımda bir şey olsun ve bunu yaparken hem çok mutlu olayım, hem de güzel para kazanayım” O şeyi hiç bir zaman dillendirmedim. Derken 2015 Eylül ayında bir anda kendimi Afrika’ya giden bir uçakta buldum. Yine hayatıma Esra’nın muazzam bir şekilde soktuğu Kundalini Yoga’nın eğitimini almaya onun da hocası olan Gurmukh’un yanına gittim. İlk başta amacım sadece bu kadar etkilendiğim bir öğretiyi daha derinlemesine öğrenmekti. Derinlemesine öğrenmeye başladıkça bu bilgilerin sadece bende kalmasını istemedim. Eğitimden döndükten sonra ve hala maksimumda insana ulaşıp, Kundalini Yoga’nın dönüştürücü etkisini görmeleri için bildiğim her şeyi anlatıyorum. Bunu anlatmaktan çok deneyimlemenin önemli olduğunu bildiğim için herkesin ulaşabileceği bir YouTube kanalı kurdum. Kundalini Lovers YouTube kanalı 2016 Nisan ayından beri her gün daha fazla insana hayat dönüştürücü meditasyonları ulaştırıyor.
 
Bir şeyi öğrendiğimde, hayatımda uyguladığımda ve bu yöntemin işime yaradığını gördüğümde, tek isteğim bunu daha fazla insanla paylaşmak. Ben bir şeyi bu kadar kolay değiştirip, dönüşttürebiliyorsam, bunu herkesin yapabileceğini biliyorum. Bazen kendi potansiyelimizi anlamak ve yaratmak için bazı sorulara ihtiyaç duyuyoruz. Şimdi 1,5 sene boyunca Aykut ve Esra ile geçen muhteşem dönüştürücü koçluk eğitiminden sonra yine içimden bilgiler taşıyor ve paylaşmak istiyorum. Siz de hayatınızın daha iyi bir versiyonunu yaşamak istiyorsanız,  neden şu anda o versiyonu yaşamadığınızı beraber bulalım. Bu yolculukta bazen biriyle kol kola ilerlemek, hayatı çok daha kolaylaştırıyor