Özge Aydın
ozgeaydinlifecoach@gmail.com
+90 505 747 4574
1987 yılında doğmuştur. Okul hayatı sessiz, sakin, başarılı bir öğrenci olarak geçmiştir. Muğla Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde okurken, Hollanda’da eğitim almıştır. Mezun olduğunda Kuşadası’na atanarak Okul Öncesi Öğretmenliğine başlamıştır. Öğretmenliğinin ilk yıllarında Muğla Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri bölümünde yaptığı Yüksek Lisansı, tam not ile tamamlamıştır.  
Ailesi memur olan Özge Aydın, kişisel gelişim ve dönüşüm sürecine girene kadar ki hayatını, sınırlı inanç sistemleriyle, kurallarla, baskılarla, “Toplum ne der? bakış açısıyla, içinde bulunduğu toplumun pozitif beklentilerine göre şekillendirerek yaşamıştır. Bu süreçte sevilmediğine, değersiz, yetersiz ve önemsiz olduğuna inanan bir birey profili çizerken; kendi gibi olmadığı, çoğunlukla monoton, mutsuz bir Özge olarak hayatını deneyimlemiştir. Girmiş olduğu yoğun iş temposunda ise yaşam enerjisini iyice kaybettiğine inanmışır.
Hayatının aşkı, Hakan AYDIN’la tanışıp, kalbinin sesini takip etmiş ve 2012 yılında çıkmış oldukları aşk yolculuklarına devam etmişlerdir. 2015 yılında oğulları Küçük Aras, dünyaya geldiğinde, Özge, yaklaşık bir buçuk yıl süren depresyon sürecine girmiştir. Bu sırada “Evrenden Torpilim Var” adlı kitabı okumasıyla hayata ve kendine bakış açısı hızla değişmeye başlar. Özge artık, kendinden ve evrenden isteyeceği birçok şey olduğunu fark eder ve kendini değiştirmeye karar verir.
2016 yılında Özge’nin içinde, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’tan , Yaşam Koçluğu Eğitimi almak için muhteşem bir arzu oluşur. Ve bu arzu yaratıma dönüşür. Sevgili  Hocalarının ilk defa açtıkları “Yaşam Koçluğu Sertifika Programı” na katılarak, 15 ay boyunca (1400 saatlik) harika bir kişisel dönüşüm süreci yaşar. Bu süreçte kendi olmaya izni veren; gücünde durdukça, hayatının otoritesi oldukça özdeğerinin arttığını deneyimleyen, tüm duygularını (pozitif- negatif) onurlandırmayı- doğal olmayı geliştiren bir kişiye dönüşür.
Hayallerini, mutluluğu, coşkuyu, kalbinin sesini takip ediyor. Gelirini son bir yılda %700 arttırdı. Eşiyle ilişkilerini, aşk kırmızısına dönüştürdüler. Oğlu Aras' ı bir birey olarak kabul edip, onun seçimlerini anlayan ve ona saygı duyan, huzurlu ve keyifli bir anneye dönüşür. Artık o bir “Kazanan Kişi” dir. Şuanda değerli hocalarının kendisine tuttuğu alanla ve kendi yaşadığı muazzam dönüşüm deneyimleriyle, Yaşam Koçu olarak, verdiği birebir seanslar ve workshoplarla insanlara ulaşmaktadır.