Reyhan Özer
Merhabalar,
 
Ben Reyhan Özer, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un ilk mezun yaşam koçlarındanım. Bunu çok büyük bir gurur ve mutlulukla dile getiriyorum.
Bana her seferinde kendi gücümü hatırlatan ve bu alanı tutan iki muhteşem rehberle bu yolculuğa başladım.
İçimdeki o coşkulu heyecanı takip ederek adım attığım bu yolda; kendimle ilgili her keşfimle birlikte muhteşem özgürleşmeler yaşadım. Kendime yaşattığım değişim ve dönüşümlerimle kendi gücüme uyanarak, hayatımın tüm alanlarında; mutluluk, keyif, bolluk ve bereket, eğlence, coşku ve dahasına açtım.
Kendi renklerimle var olmanın güzelliğini ve yolculuğun biz seçersek ne kadar keyifli olabileceğini deneyimledim.
İçinden geçtiğim kendi bireysel yolculuğumda karşılaştığım her durumu, yolculuğun doğal ve muhteşem bir parçası bakış açısıyla kalpten kocaman bir gülümsemeyle karşılıyorum ve her adımımı kutluyorum.
Kendimiz olmak dünyaya verebileceğimiz en büyük hediye. İçimdeki ilham ve dürtüyü kendim olarak ortaya koyabildiğim için ve bu alanı insanlara tutabildiğim için şükran doluyum. Bugün tam da bu anda bu coşkuyu takip ediyorum. Ve her seferinde yol benim için daha da muhteşemliğe açılıyor.
Koçluk benim için paha biçilemez bir keşif ve deneyim alanı.
Bu alanı değişim ve dönüşümleri için coşkuyla kendini adamaya hazır kişilerle paylaşmaktan çok büyük bir heyecan duyuyorum.
 
Sevgiyle buluşmak üzere,
Reyhan